Dom na Mazurach Garbatych - Gorło Dom na Mazurach Garbatych - Gorło

gdzie jesteśmy

zobacz więcej

Boże Ciało 2020

Oferujemy do wynajęcia ( bez wyżywienia) cały dom w stylu mazurskim (200m2) zapewniając w ten sposób naszym gościom kameralność oraz komfort

Nowo odbudowane siedlisko w mazurskim stylu usytuowane jest nad jeziorem Zawadzkim (100 ha), 3 km od wsi Gorło, 5 km od gminnej wsi Stare Juchy, 25 km od Ełku, 40 km od Giżycka i szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. W okolicy znajduje się wiele innych jezior, z których największe to: Łaśmiady-Ułówki (1200 ha) i Szóstak (500 ha). Siedlisko położone jest w środku pięknie zagospodarowanej przestrzeni 20 ha łąk i lasów z dostępem do jeziora - własne molo i plaża.

Oferujemy naszym gościom wspaniały, całoroczny wypoczynek w pięknej scenerii i nieograniczonej przestrzeni. Nasze mazurskie siedlisko świetnie nadaje się na piesze wędrówki, rowerowe wycieczki, spływy kajakowe, wędkarstwo, grzybobranie, biwaki nad jeziorem, miejsca dla plenerów malarskich oraz dla wszystkich, którzy potrafią docenić ciszę i piękno mazurskiej przyrody oraz lubią kameralność lub mają zainteresowania ornitologiczne (bociany, żurawie, orły, błotniaki i wiele innych gatunków ptaków).

W pierwszy weekend lipca przebiega koło nas jeden z odcinków specjalnych Rajdu Polski.

Oferujemy do wynajęcia ( bez wyżywienia) cały dom w stylu mazurskim (200m2) zapewniając w ten sposób naszym gościom kameralność oraz komfort.

Do dyspozycji gości: 3 pokoje z łazienkami, andresola z kanapą, kuchnia z pełnym wyposażeniem, jadalnia, salon kominkowy, salon telewizyjny, kącik brydżowy, domowa biblioteka, gril, rowery, łódki, kajaki, leżaki

Plac zabaw dla dzieci.

 
Ełk noclegi Gospodarstwo Agroturystyczne Na Ryby i na Grzyby Noclegi Strony www dla obiektów noclegowych